قوانین وب سایت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده هر چه بهینه تر از امکانات سایت ورزشی ورژینا به دقت ملاحظه و مطالعه فرمایید. ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت ورزشی ورژینا از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏های قبلی محسوب می‏شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏ های سایت ورزشی ورژینا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و سرویس‏ های سایت ورزشی ورژینا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت ورزشی ورژینا اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیک

هنگامی که شما از سرویس‏ها و خدمات سایت ورزشی ورژینا استفاده می‏کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏کنید و یا به سایت ورزشی ورژینا ایمیل می‏زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏ ها باشد، شما موافقت می‏کنید که سایت ورزشی ورژینا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویسهای الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویسهای ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد سایت ورزشی ورژینا برای اعضای خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامکها نداشته باشند، میتوانند عضویت دریافت خبرنامه سایت ورزشی ورژینا را در پروفایل خود لغو کنند. توجه داشته باشید که ……………… تنها شماره ای است که سایت ورزشی ورژینا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال میکند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کلاس آموزشی ورزش و رزرو سانس با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام این فروشگاه است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@verjina.ir اطلاع دهید. همچنین ………. ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویسهای ویژه سایت ورزشی ورژینا را به اطلاع کاربران میرساند و روشن است که امکان دریافت پیامهای شما از طریق این شماره وجود ندارد.

 رعایت حریم شخصی

سایت ورزشی ورژینا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏کند.فروشگاه ورجینا متعهد می‏شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، فناوری مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏ تر و امن‏ تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ورزشی ورژینا ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت ورزشی ورژینا جزئی از اموال این فروشگاه محسوب می‏شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این فروشگاه  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت ورزشی ورژینا محفوظ می‏دارد. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت ورزشی ورژینا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.verjina.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‏گیریم. وب سایت ورژینا هیچگونه سایت اینترنتی دیگر و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏ های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏ها با شما تماس نمی‏گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏توانند از آدرس‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما از طریق تلفن 09365042124 در ارتباط باشند.

ثبت و ارسال سفارش

سایت ورزشی ورژینا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش ‏گذاری می‏دهد. کلیه سفارش‏ های ثبت شده در سایت ورژینا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیامک و ایمیل، در صف پردازش قرار می‏گیرند. سایت ورزشی ورژینا همواره در پذیرش و پردازش کلیه سفارش ‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏نماید. با وجود این، در صورتی که ظرفیت کلاس آموزشی یا سانسی در سایت ورزشی ورژینا به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‏ گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت ورزشی ورژینا محفوظ است و یا مشتری می‏تواند به جای سانس به اتمام رسیده، سانس دیگری را جایگزین کند و همین قاعده برای کلاس آموزشی هم برقرار میباشد. همچنین در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی لیست رزرو مانند عدم امکان ارائه سانس رزرو شده یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. سایت ورزشی ورژینا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش ‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و تنها کلیه سفارش ‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‏ گیری، پردازش و ارسال می‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام سانس بدون اطلاع قبلی، برای سایت ورزشی ورژینا محفوظ است. کاربران باید هنگام سفارش مورد نظر خود، فرایند سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. همچنین با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.

ارتباطات و سایر مطالب

سایت ورزشی ورژینا ممکن است دارای لینک‏ هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت‏ ها تحت کنترل سایت ورزشی ورژینا نیستند و سایت ورژینا هیچ مسولیتی در قبال محتویات این سایت‏ها شامل (و نه محدود به) لینک‏های دیگری که ممکن است در این سایت‏ها باشد ندارد. سایت ورژینا این لینک ‏ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ‏ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏هایى که در آگهی ‏ها یا صفحه‏ های سایت ورزشی ورژینا لینک می‏شوند را افرادی خارج از سایت ورژینا اداره میکنند، بنابراین سایت ورزشی ورژینا نمی‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏کنید مسولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏های مخرب دیگر که میتواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده ‏ها و فایل ‏های متعلق به سایت ‏های لینک شده در سایت ورزشی ورژینا باشد، خود برعهده خواهید داشت.

محتوا

سایت ورزشی ورژینا نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‏ های خود می‏کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏کند. لازم به ذکر است سایت ورزشی ورژینا تضمین نمی‏کند که توصیفات محصول و خدمات و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول و یا خدمت ارائه شده توسط سایت ورزشی ورژینا دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، کنسل نمودن قبل از 5 روز تا موعد رسیدن به سانس مربوطه و یا کلاس آموزشی مربوطه است. وب ‏سایت ورژینا هیچ گونه مسولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏ های سایت خود و یا لینک ‏های مرده نمی‏پذیرد. سروﻳس ‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏شود و سایت ورزشی ورژینا تحت هیچ شرایطی مسولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که میتواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 روش قیمت گذاری

سیاست قیمت‏ گذاری در فروشگاه لوازم ورزشی ورجینا  مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏ های ارائه شده برای خدمات در این سایت ، قیمت ‏های خرده فروشی است که غالبا تامین ‏کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر خدمات بر اساس مدل و مشخصات و همچنین خدمات مشابه در بازار تعیین قیمت می‏شوند. با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده خدمات، سایت ورزشی ورژینا نمیتواند قیمت و موجودی نهایی خدمات را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‏ هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت ‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، سایت ورزشی ورژینا موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی دقیقا پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏شود.

نمایندگی
سایت ورزشی ورژینا در هیچ نقطه‏ ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‏ها، تراکنش‏های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سایت ورژینا اطلاع دهید .

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سایت ورزشی ورژینا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


پیشنهادات وشکایات

کابرانی که تمایل به ارائه ی پیشنهاد و یا شکایت دارند ، میتوانند بارعایت اختصار دربخش تماس با ما نظر و پیشنهاد خود را مطرح بفرمایند.